Şanlıurfa Valisi Şıldak, vatandaşlarla bir araya geldi

ŞANLIURFA- 24.09.2023 - HİBYA - Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Hilvan ilçesinde kıraathanede vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Şanlıurfa Valisi Şıldak, vatandaşlarla bir araya geldi

Siverek’te Takoran Kültür ve Doğa Festivali dönüşünde Hilvan ilçesine geçen Vali Şıldak, ilçe merkezinde bir kıraathanede vatandaşlarla bir araya gelerek çay ikramlarına eşlik etti.  Vatandaşlardan gelen talepleri dinleyen Vali Şıldak, iletilen konuları telefonla yetkililerle görüşüp vatandaşlara bilgi aktardı. 

İlçe gezilerine devam ettiğinin altını çizen Vali Şıldak, “İlçe merkezinde çarşı esnafına uğradık. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek onların taleplerini dinliyoruz. İnşallah Hilvan ilçemizle birlikte Şanlıurfamızı el birliği ile daha ileriye taşıyacağız.” dedi.

Hilvan’daki temaslarının ardından Hilvan-Şanlıurfa karayolu üzerinde bulunan bir isot tarlasına uğrayan Vali Şıldak, burada da tarım işçileriyle birlikte hasat yaptı. İsodun Şanlıurfa ile özdeşleştiğinin altını çizen Vali Şıldak, tarladan ayrılmadan önce işçilerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

  Hibya Haber Ajansı