Eskişehir Kadın Futbol Takımı, liderliğini sürdürüyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kadınlar 3. Ligi 13 grupta yer alan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı, Eskişehir derbisinde karşılaştığı Eskişehir Öncü Spor ve Gençlik Kulübü'nü 4-0 mağlup ederek puanını 18’e çıkardı.

Eskişehir Kadın Futbol Takımı, liderliğini sürdürüyor

3. Lig 13 grupta şampiyonluğun ekibi olan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, geçen hafta sahasında Karşıkaya Koleji’ni 4-3 mağlup etmesinin ardından bu hafta ise Eskişehir derbisine çıktı.

Osmangazi Semt Sahasında Eskişehir Öncü Spor ve Gençlik Kulübü ile karşılaşan büyükşehir, karşılaşmadaki futbolunu skora da yansıtarak sahadan 4-0 galip ayrıldı. Farklı galibiyetle birlikte ligin 6’ncı haftasında 18 puana ulaşan ekip, zirvedeki yerini de korudu.

8 takımın yer aldığı 13 grupta gelecek hafta ise lig ikincisi Kocaeli Gölcük İdmanocağı Kadın Futbol Spor Kulübü'nü sahasında ağırlayacak olan büyükşehir, 2 Mart Cumartesi günü saat 12.00’de Osmangazi Semt Sahasında oynanacak karşılaşmayı kazanarak en yakın takipçisi ile puan farkını artırmayı hedefliyor.

  Hibya Haber Ajansı