Başkanı Demirbaş, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, ilçedeki sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldiği toplantıda, ikinci dönem belediye başkanlığı için göreve talip olduğunu belirtti.

Başkanı Demirbaş, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, ilçedeki federasyonlar, dernek başkanları ve meslek odalarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Buzlu Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinde bulunan sosyal tesiste düzenlene toplantıda konuşan Demirbaş, belediye başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği projeler ile gelecek dönemdeki hedeflerini anlattı.

Sivil toplum kuruluşlarıyla olan iş birliğini önemsediğini ve bu iş birliğini daha da güçlendirmek için yeniden aday adayı olduğunu anlatan Başkan Demirbaş, şunları söyledi:

‘’Göreve geldiğimizde bütün dernek başkanlarımızın sorunu olan dernek binalarının mülkiyet meselesini çözdük. Yıldırım Beyazıt Mahallemize bir kapalı semt pazarı yaptık. Tüm mahallelerimize yaklaşık 15 tane yeni park yaptık ve eskilerini de revize ettik. İlçemize yaklaşık 130 bin metrekarelik yeni yeşil alan kazandırdık. İlçemize 8 tane halı saha, 9 tane basket sahası, 1 adet tenis, 1 adet yüzme havuzu yaparak gençlerimizin hizmetine sunduk. Mahallelerimize köy fırınları yaptık. Toplam 19 köyümüze doğalgaz götürdük. Lojistik merkezine 12 tane sera kurarak burada yetiştirdiğimiz 2 milyon 150 bin fideyi çiftçilerimize yüzde 100 hibe verdik. 31 Mart yerel seçimlerinde Allah nasip eder, sayın Cumhurbaşkanımızın da takdir ederse ilk gün ki heyecanla, aşkla doğduğum büyüdüğüm ve meslek hayatımı sürdürdüğüm ilçeme hizmet etmek için bir dönem daha talip olduğumu buradan sizlerle paylaşmak istiyorum.’’

  Hibya Haber Ajansı